بلک فرایدی

بلک فرایدی در استانبول – مرکز خرید فروم استانبول

بلک فرایدی، روزی که فروشگاه‌های سرتاسر دنیا تخفیف‌های عجیبی روی محصولاتشون میزنن و مردم هم از این تخفیف‌ها استقبال گسترده‌ای میکنن. بماند که در کشورهای جهان سوم هم قیمت رو چهاربرابر میکنن و با تخفیف و منت به دو برابر قیمت قبل میفروشن! بگذریم …

ما در این ویدیو به یکی از مراکز خرید استانبول به نام فروم رفتیم تا از نزدیک ببینیم اینجا چه خبره.
چیزی که در بدو ورود توجهمون رو جلب کرد شلوغی بیش از حد معمول فروم در روز جمعه بود که هرچند برای ما ایرانی‌ها آخر هفته محسوب میشه اما اینجا معمولا نباید انقدر شلوغ باشه که امروز هست.

تقریبا همه فروشگاه‌ها تخفیف‌های خوبی دارن و مردم استقبال خوبی میکنن اما در این میان بعضی از برندها به طرز عجیبی استقبال‌خورشون خوب بوده! همونطور که میبینید مردم مثل زامبی‌ها به فروشگاه حمله کردن و همهمه‌ی عجیبی به راه افتاده. از صف‌های تسویه‌حساب صندوق نگیم که ما خودمون در یک فروشگاه حداقل ۲۰۰ نفر رو در صف تسویه دیدیم.

اما پشت پرده این تخفیف‌ها چیه؟ بعد از بلک‌فرایدی کاربرهای مختلفی از سرتاسر دنیا ویدیوهایی رو منتشر میکنن که مربوط به قیمت‌های قبل و بعد بلک‌فرایدی هستش و به وضوح میشه در اونها کارشکنی برندها رو مشاهده کرد که چطور قیمت‌ها رو برای القای حس خوب تخفیف بزرگ جابجا کردن.

همینطور طبق مشاهداتی که ما داشتیم بعضی از برندها محصولات جدیدشون رو به کل از فروشگاه جمع کرده بودن تا تخفیف نداشتنشون توی ذوق نزنه که خب همین مورد باعث شد متوجه بشیم بلک فرایدی اونطورها هم که میگن نیست …

این گزارش کوچک ما از بلک فرایدی در فروم استانبول بود که امیدواریم تونسته باشیم تا حدودی تجربه بلک‌فرایدی ترکیه رو به شما منتقل کنیم.

مشاهده ویدیو در یوتوب: https://youtu.be/0WnbZfE0rJ8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *